دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

همه چیز درباره عایق صوتی آکوستیک

یکی از مشکلات متداول در جوامع امروزی، آلودگی صوتی است. هم اکنون از عایق صوتی در بخش صنعتی، اداری و خانگی استفاده می شود، به شکلی که در کشورهای پیشرفته یکی از ملاک های ارزش گذاری برای ملک، علاوه بر عایق حرارتی، عایق صوتی آن ملک است.

همانطور که می دانید هم اکنون بیشتر از گذشته تأثیرات زیان بار آلودگی ها و واکنش منفی مردم به آن پدیدار شده است. آلودگی صوتی یکی از جدی ترین معضلات محیط زندگی اجتماع بشری شناخته می شود و یکی از مهم ترین عوامل در ارزیابی تجهیزات صنعتی میزان مقاومت آن در مقابل آلودگی صوتی و به کیفیت عایق صوتی آن است.

به این شکل برای جلوگیری از انتقال اصوات خشن و ناموزون، عایق صوتی نقش برجسته ای خواهد داشت. انواع عایق صوتی آکوستیک هم اکنون در جوامع ساختمانی و صنعتی توانسته مسئله بزرگ آلودگی صوتی را رفع و عایق صوتی را که به عایق ضد صدا و عایق صداگیر هم معروف است به یکی از کاربردی ترین عایق در میان صنایع مربوطه تبدیل کند.

عایق صوتی روکار

بهترین عایق صوتی آکوستیک

خواص فیزیکی متفاوت و بازدهی بالای عایق صوتی باعث شده مهندسین و پیمانکاران عایق صوتی آکوستیک را به عنوان بهترین عایق صوتی انتخاب کرده و آن را جایگزین اصلی و بدون بازگشت عایق های جاذب صدای قدیمی مثل پشم سنگ، پشم شیشه و… بدانند.

مجموعه آپ دکو توانسته است با کیفیت ترین انواع عایق صوتی را به صورت گسترده به عنوان یک عایق صوتی تضمینی تامین و به فروش برساند. عایق های صوتی این گروه با ساختار متفاوت، چگالی فوق العاده بالا و همینطور ضریب جذب بی نظیر یکی از کاربردی ترین انواع عایق صوتی برای مقابله با سروصداهای ناهنجار و آزاردهنده و ضد صدا کردن دیوار، کف و سقف محیط های مختلف است.

همه انواع عایق های آکوستیک و تجهیزات آکوستیک سازی در آپ دکو با بالاترین کیفیت و همچنین مناسب ترین قیمت به فروش می رسند تا بتوانید بیشترین بازده را از عایق صوتی بگیرید. ما با سالها تجربه و فعالیت در این زمینه به خوبی نیازهای شما را درک می کنیم و سعی داریم با تامین بهترین انواع عایق صوتی رضایت شما عزیزان را به دست آوریم. ارسال محصولات آپ دکو به سراسر ایران صورت می گیرد.

عایق های انتخاب شده و خریداری شده باید دارای کیفیت مناسبی باشد تا بتواند به بهترین شکل فضای مورد نظر را از ورود و خروج صدا در امان نگه دارد. این عایق ها، به راحتی نصب می شوند و با توجه به وزن سبکی که دارند، کمترین بار را به ساختمان وارد می کنند.

چگونه خانه را در مقابل همسایه های پر سر و صدا عایق صوتی کنم؟

اتاق ها و فضای های داخلی اغلب پناهگاهی در خانه های ما می باشند که برای آرامش و سکوت به آنجا می رویم. اغلب برای استراحت پس از یک روز پرمشغله و با هدف داشتن یک خواب خوب شبانه. این آرامش می تواند توسط سروصدای همسایگان پر سر و صدا و عوامل بیرونی از بین برود و این صداهای ناخواسته می توانند به مرور باعث طیف گسترده ای از اثرات سلامت روان شوند.

اضطراب و استرس می تواند در نتیجه صداهای مداوم یا بلند ایجاد شود. با قرار گرفتن مداوم در معرض صداهای ناخواسته، حساسیت فرد به استرس افزایش می یابد. افرادی که با آلودگی صوتی زندگی می کنند احساس تحریک پذیری، عصبانیت، ناامیدی یا عصبانیت می کنند. اگر کسی حس کند که نمی تواند میزان سر و صدای محیط خود را کنترل کند، تأثیر آن بر سلامت روان او تشدید می گردد.

دوستان عزیز؛ دقت کنید که ما اگر مشکل شما را بدانیم بهتر می توانیم عایق صوتی مورد نظر را برای شما ییشنهاد کنیم. پس اول با خودتان مرور کنید برای رفع کدام بخش از سروصداها نیاز به عایق صدا دارید و پس از آن با کارشناسان اپ دکو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

عایق صوتی آکوستیک برای دیوارهای اتاق خواب ممکن است تنها روش کمک به کاهش سر و صدای ناخواسته باشد، 3 نکته که قبل از عایق صوتی دیوار اتاق و سقف باید در نظر بگیرید:

  1. صدا از دیوار اتاق چقدر بلند است؟ به عنوان مثال آیا فریاد زدن و موسیقی بلند است یا مکالمه آرامتر. پاسخ به این سیستم عایق صوتی دیوار مناسب برای دیوار اتاق خواب شما را مشخص می کند.
  2. چقدر مستعد سروصدا هستید؟ همانطور که قبلاً اشاره شد، در شب حساسیت افراد به سر و صدا را می توان افزایش داد. اگر به طور طبیعی حساسیت بالایی به سر و صدا دارید، به یک راه حل عایق صوتی دیوار اتاق خواب با عملکرد بالاتر نیاز خواهید داشت.
  3. چه نوع سر و صدایی شنیده می شود؟ آیا سر و صدا در هوا یا ضربه یا ترکیبی از این دو است. باز هم، انواع سر و صدای شنیده شده هم تعیین می کند که کدام راه حل عایق صوتی مناسب برای دیوار اتاق خواب شما است.

برای ارائه بهترین عایق صوتی در کنار شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *